U nás nájdete na predaj tatranský profil, zrubový obklad, drevený obklad, tatranský obklad, dlážkovica, palubovka. Cena je najlepšia na trhu...

Starý šarm s moderným dotykom

Drevené obklady vo vnútri

Drevené obklady sa často spájajú s nezaujímavou výzdobou minulého storočia. Avšak v dnešnej dobe si získavajú novú popularitu vďaka svojej modernizácii a elegancii. Čítajte ďalej a zistite, ako môžete transformovať obyčajné drevené obklady na štýlovú dekoráciu vášho interiéru.

NEUSTÁLE MODERNÉ DREVENÉ DOSKY

Drevo ako prvok v interiéroch nikdy nevyjde z módy. Aj keď sa mení jeho spracovanie a farby, jeho kvalita zostáva. Staré drevené obklady, ktoré sme často videli v minulosti, teraz už pripomínajú starú éru. Ich kvalita a spôsob inštalácie zvyčajne nezodpovedajú súčasným normám. Dnešní dizajnéri však využívajú kvalitné drevo na vytvorenie moderných a svetlých obkladov, ktoré môžu byť umiestnené na stenu aj na strop. Široké dosky dodávajú miestnosti elegantný a štýlový vzhľad.

KDE VYTVORIA DREVENÉ OBKLADY POZITÍVNU ATMOSFÉRU?

Ako výrobca drevených produktov z horskej oblasti odporúčame umiestniť drevené obklady do interiérov, ktoré sú inšpirované škandinávskym a industriálnym štýlom. Drevo dokáže zjemniť chladné a minimalistické prostredie. Drevené obklady sú vhodné najmä do chodieb, obývacích izieb, ale aj do podkrovia. Ich výška môže siahať od ozdobného obkladu až po strop. Ak preferujete dramatický efekt, môžete obložiť iba jednu stenu tmavými drevenými doskami, čím dodáte vašemu interiéru úplne nový rozmer.

Inšpirovať sa môžete aj v našej galérií.

Tel. 0911 811880, 0905 450267